gratulace

Datum: 21.03.2013 | Vložil: Květa Grundová

Ahojky Barunko,

tak jsem musela mrknout na ty tvoje stránky, protože mám dovolenou a díky tobě mám trochu představu o tom, co se v práci, ale i u tebe doma děje.

Hlavně gratuluji, že je Roxinka statečná a móc šikovná holčička a operaci zvládla. Pochvalu si určitě zasloužíš ty i všichni, kdo se na jejím uzdravování podíleli. Teď už to bude jen lepší a já Roxince přeju, aby to byla její poslední operace, kterou musela podstoupit. A tobě v této souvislosti přeju, aby jsi už nikdy nemusela řešit takovéhle nepříjemné zdravotní problémy.

Taky jsem koukala, že ta naše těhule morčecí konečně ty svoje bumbrlíčky přivedla na svět - ale dala si na čas, co? Vypadají nádherně tak předpokládám, že jsou zdraví.

Je moc fajn, že ta úžasná fretka má už svůj domov, tak nezbývá než jí popřát, ať se tam má jak nejlíp to půjde. No a poslední věc - ty tvoje jezevčí holčičky jsou nádherné a tak mě napadla otázka, zda neplánuješ krytí. Určitě bych neodolala a jedno miminko bych si vzala - a to teď myslím naprosto vážně a upřímně. No, popřemýšlej o tom.

Tak, už jsem toho napsala hafo, tak jdu taky něco dělat, zítra a pozítří jsem v práci, snad se uvidíme (nemám váš rozpis, tak jen hádám).

Papik :)

Květa

Přidat nový příspěvek