Kniha návštěv

Elvisek

Datum: 04.09.2013 | Vložil: milada

Slečno Barunko,chceme Vám moc poděkovat za krásného králíčka.Elvisek nám dělá velikou radost Otipkovi

Re: Elvisek

Datum: 04.09.2013 | Vložil: Bajda

Není vůbec zač. :) Jsme s přítelem oba moc rádi, že se Elwisek dostal do výborných rukou a má se suprově. Z fotek je vidět, že je to opravdu spokojený králíček :) Myslím, že jsme teď šťastný všichni :) Já - že dostal Elwisek skvělou a milující rodinu, vy - že jste se dočkala toho chlupatého "štěstí", ale především Elwisek - že vás má! Mějte se moc hezky a pozdravujte toho mojeho kluka ušatýho :D Barča, Vlasta a chlupatí.... :)

králíčci

Datum: 05.08.2013 | Vložil: Otipková

krásni králíčci

Re: králíčci

Datum: 04.09.2013 | Vložil: Bajda

Děkujem :) Jsou naše chlouba :)

jik lop

Datum: 12.05.2013 | Vložil: kiju mujh

prc prc prc

dalmatinsky strakac rex

Datum: 22.03.2013 | Vložil: zvěrinec ze zamkové ulice

Dobry den,
Mate moc pekné stránky. Koukala jsem do vasi galerie a objevila zakrsleho dalmatinka rexe! No jsou vazne uzasní. Uz se moc tesim az sem date fotky miminek,abych se mohohla pokochat ;-)
Ja zas budu brzy davat na sve stranky fotky nasich chlupacu a uvidite jaka je z Fler krasavice:-)
Drzim vam palecky at se vad dari! Je uzasny co vsechno pro zviratka delate,takovych lidi by melo byt vic. S pozdravem Jirina Kohnova

Re: dalmatinsky strakac rex

Datum: 25.03.2013 | Vložil: Barča

Dobrý den, malé rexíky očkáváme v dubnu... Sama jsem zvědavá jak to dopadne, protože mi samička už několikrát nechtěla zabřeznout :) Dávám to za vinu její chuti k dobrůtkám. Je hezky kulaťoučká a někdy s tím mají buclaté samičky problém. No takže se necháme překvapit.

Jinak pravidelně kontroluji vaše stránky a jsem moc ráda, že máte v úmyslu přidat nové fotky Flérušky. Mám vždy strašnou radost, když vidím jak se mají zvířátka ode mě dobře :) Jinak máme v plánu udělat nový výběh pro ušáky (králíčky i morčátka) a myslím, že se trošku budeme inspirovat vašim domečkem (pokud vám to nebude vadit) :) Je moc pěkný :) A musém říct, že máte opravdu šikovného manžela :)

Hezký den Vám, celé vaší rodině i ušatým přeje Barča a zvěřinec :)

gratulace

Datum: 21.03.2013 | Vložil: Květa Grundová

Ahojky Barunko,

tak jsem musela mrknout na ty tvoje stránky, protože mám dovolenou a díky tobě mám trochu představu o tom, co se v práci, ale i u tebe doma děje.

Hlavně gratuluji, že je Roxinka statečná a móc šikovná holčička a operaci zvládla. Pochvalu si určitě zasloužíš ty i všichni, kdo se na jejím uzdravování podíleli. Teď už to bude jen lepší a já Roxince přeju, aby to byla její poslední operace, kterou musela podstoupit. A tobě v této souvislosti přeju, aby jsi už nikdy nemusela řešit takovéhle nepříjemné zdravotní problémy.

Taky jsem koukala, že ta naše těhule morčecí konečně ty svoje bumbrlíčky přivedla na svět - ale dala si na čas, co? Vypadají nádherně tak předpokládám, že jsou zdraví.

Je moc fajn, že ta úžasná fretka má už svůj domov, tak nezbývá než jí popřát, ať se tam má jak nejlíp to půjde. No a poslední věc - ty tvoje jezevčí holčičky jsou nádherné a tak mě napadla otázka, zda neplánuješ krytí. Určitě bych neodolala a jedno miminko bych si vzala - a to teď myslím naprosto vážně a upřímně. No, popřemýšlej o tom.

Tak, už jsem toho napsala hafo, tak jdu taky něco dělat, zítra a pozítří jsem v práci, snad se uvidíme (nemám váš rozpis, tak jen hádám).

Papik :)

Květa

Re: gratulace

Datum: 25.03.2013 | Vložil: Barča

Ahoj Květo :) Roxynka už je ok... Vyndala jsem jí stehy a jizva už je opravdu krásná... Začínáme pomalu prodlužovat procházky a myslím že je vše na nejlepší cestě k uzdravení :)
Už má potvůrka pěkný roupy, nudí se doma a vymýšlí hlouposti.

No a co se týká štěňátek sama ještě nevím. Kytuška (zrzavá) už asi ne, ale u Lízinky(černé) furt váháme. Máme vybraného krásného ženicha od Liberce :) Je to fešák a líbí se nám i povahově :) Ale uvidíme :) Víme, že je okolo štěňátek hodně práce :) A naposledy, když jsme měli malé mimča jsme to, že šli od nás všichni pěkně obrečeli... Ale pokud se rozhodnem, že jo určitě ti dám vědět :)

Barča

Hotel morčet u Reny

Datum: 18.03.2013 | Vložil: Reny

Chválím tyto stránky a tvojí bohulibou činnost :)
Přeji ti hodně úspěchu a zvířátkům milujíci nové domovy :)

www.morcataureny.stranky1.cz

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek