Ostatní zvířátka

 

Mimo králíčky vlastním ještě tři psí slečny. (Lépe řečeno ony  vlastní mě!) a občas se ujmu i nějakého toho morčáka z útulku.

ROXY 

undefined

  

 

Jestliže v ráji nejsou psi, potom chci po smrti jít tam, kam odešli oni!

 

Roxy - Neexistuje žádné slovo, kterým by se dalo vyjádřit to, co pro mě tato psí bytost znamená! Vím, že je to právě ONA, co by za mě klidně položila život! A já bych pro ní udělala to samé!

LISEY

Je celkem velice snadné psu porozumět a naučit se číst jeho myšlenky. Pes se neumí přetvařovat, neumí klamat, neumí lhát, protože neumí mluvit.

Lisey - naše sluníčko. Je to můj malinký andílek s růžkama na čele.

KITTY

Abychom získali správnou představu o své důležitosti, měl by každý mít psa, který ho bude zbožňovat, a kočku, která ho bude ignorovat.

Kitty - naše vyplašenka. Neskutečně vděčný pes za každé pohlazení. Největší mazlivka pokud si člověk vydobije její důvěru.

ČOKÝSEK A MUFÍNEK

Čokýsek a Mufínek byli nalezeni vyhozeni v papírové krabici v autobuse (ještě s dalšími 2 morčecími vysokobřezími holčičkami). Morčáci se dostali ve velmi zanedbaném stavu do útulku pro opuštěná zvířata. Odkud jsem si je "adoptovala" já. Léčili jsme u nich špatný výživný stav, svrab a plíseň. Samičky i jejich potomci už našli milující domovy a tyto dva chlapečky jsme si zamilovali natolik, že jsem se rozhodli, že si je necháme. :)

SLEČNA GLORIE A PANÍ ALEXA

Alexa (chlupaté morčátko - genová skinny) je velice hodňoučká holčička zatím si u nás pomalu zvyká, protože přišla velice ustrašená. Za to skinnička Glorie je opravdu "dáreček". Je uječená, rozmazlená a dotěrná. Upřímně její spolubydlící Alexu lituji, protože s ní má svatou trpělivost. :) Já už bzch jí totiž na jejím místě dávno kousla :)

  AMOREK

Pořízením Amorka jsem si splnila sen mít tříbarevného skinníka. Amorek je u nás zatím chvilku, ale už si začíná zvykat :) A určitě z něj bude mazel jako z Glorie :)